Оля Полякова виступала в Ніжині

chernigiv-trend.in.ua повідомляє, що 23 червня 2019 року на центральній площі в Ніжині виступала Оля Полякова. На концерт співачки зібралося кілька тисяч людей. На виступ зірки прийшли малі й дорослі, на ньому були ніжинці, мешканці Ніжинського району, Носівки, Крут, Ічні, Борзни та Чернігова.

Надзвичайний заряд позитиву випромінювала співачка протягом всього концерту, тому веселі емоції переповнювали глядачів. Організовано це масштабне свято за підтримки Анатолія Гунька, що є головою громадської організації “Правозахист плюс”. 

“Королеві ночі” дуже сподобалась публіка на концерті, оскільки прийняли її дуже тепло. Завдяки неймовірним та веселим прихильникам співачка довго не хотіла завершувати концерт. Шалені емоції накрили хвилею всіх присутніх.

За масштабом захід дорівнював Покровському ярмарку, оскільки про приїзд зірки оголосили в соціальних мережах і це дало свої результати. Очікувалося, що на концерт збереться близько 10 тисяч глядачів, перекрити мали щонайменше сім вулиць міста. За порядок на концерті відповідали працівники поліції.

24 червня в рамках щотижневої оперативної наради Анатолій Лінник подякував Ніжинському міському відділу Нацполіції за належну організацію охорони громадського порядку та безпеки під час благодійного виступу Ольги Полякової.

Comments