Подарунок від Олександра Порядинського

Музика та пісня не одне століття рятувала людей від суму, дарувала позитивний настрій, підносила на крилах кохання, вселяла надію, допомагала виражати власні почуття. Саме тому вечір, який подарував своїм шанувальникам 5 березня, напередодні жіночого свята О. Порядинський, став незабутнім подарунком як для юних мешканок Чернігова, так і для їхніх матусь, впевнена chernigiv-trend.in.ua.

О сьомій вечора Сашко надав слухачам можливість поринути у чарівний музичний світ, насолодитися душевністю кожної зі своїх пісень. Їх протягом тривалого часу для сольної програми готував хлопець разом зі своїми продюсером, звукооператором та хореографами. У програмі звучали композиції, написані самим Порядинським, а також відомі українські і зарубіжні хіти в аранжуванні соліста.

Символічна назва «Я завжди буду поруч» виражає думки молодого виконавця щодо власного майбутнього. Пошуки власного Я, поєднання з музикою, сповіді кохання – це все так притаманно 20-річному віку. Олександр знайшов себе в улюбленій справі, водночас продовжує вчитися, удосконалює власний талант. В його житті багато подорожей, концертів та гастролей, під час яких у хлопця є можливість ділитися своїми емоціями та почуттями зі слухачем.

Переможець четвертого сезону «Х-фактора» подорослішав, відшліфував вокальний талант, змінився ззовні, став стрункішим і мужнішим. Водночас співак залишився все таким же голосистим та чуттєвим, яким був на своєму першому прослуховуванні. Побільшала аудиторія фанатів, яка з радістю зустрічала талановитого артиста у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Концерт надихнув та подарував неймовірні почуття. Радість, любов, оптимізм переповнювали серце. Це був справжній подарунок для шанувальниць до 8-го березня.

Comments

.,.,.,.