Чернігівський актор із “Слуги народу” Олексій Смолка

Декілька років тому серіал “Слуга народу” буквально взірвав і телебачення, і інтернет. Рейтинги били всі рекорди. Навіть переплюнули рейтинги футбольних матчів збірної України. Проте чи багато ви знаєте про акторів із серіалу? Далі на chernigiv-trend.

Так, наприклад, відомий чернігівський актор Олексій Смолка зіграв роль голови однієї з фракцій, депутата, що програв вибори Голобородьку. Давайте дізнаємось більше про цього талановитого актора.

Дитячі роки

Народився актор у Чернігові в 1975 році. Навчання проходив в чернігівській школі №2. Коли був у старших класах, то захопився КВК і іншими виставами в театрі.  

Закінчивши школу, вступив в ЧНПУ ім. Шевченка. Отримував спеціальність вчитель образотворчого мистецтва. Ще в інституті створив команду КВК педагогічного факультету. Одного разу після чергового успішного виступу команду запросили показати себе в київському педагогічному інституті імені Драгоманова. Саме після того виступу і створили вже офіційно першу чернігівські збірну команду КВК.

Як розвивалась кар’єра?

Олексій потрапив в театр випадково. На одному з виступів команди КВК був присутній художній керівник молодіжного театру. Смолка йому сподобався і той запропонував йому зіграти Яшу з вистави “Вишневий сад”. Через пару років актор розуміє, що йому не вистачає акторської освіти, щоб далі розвиватись в професії. Тому він поступає в київський театральний інститут імені Карпенка Карого. Йому вдалось потрапити на курс Ружковського Миколи. Це трапилось в 1999 році. Олексій був одним з двох студентів, що набрали максимальні бали на екзаменах.

На першому курсі Олексій починає зніматись в кіно. І хоча роль була епізодичною в серіалі “Як загартовувалась сталь”, проте це були перші гроші за зйомки і початок кар’єри.

Більш значущу роль для себе Олексій отримав у фільмі “Слід перевертня”. Саме під час роботи над цим фільмом актор познайомився з багатьма відомими на той час акторами.

Після закінчення університету Олексія запросили в Красноярський драматичний театр. Він був досить знаним. Там актор пропрацював 2 роки. І вирішив поїхати, підкорювати Москву. Проте на кіностудії пробитись було дуже важко, тому він працював і арт-директором, і креативним директором, і ведучим в нічних клубах. Зрозумівши, що пробитись на кіностудію не виходить, Олексій повертається до Красноярська. Проте, коли виповнюється йому 33 роки, він розуміє, що займається не улюбленою справою і хоче бути актором. Повертається в Київ в 2008 році.

Особисте життя

Олексій Смолка не одружений і немає дітей.  Актор багато працює і спеціально не шукає собі дружину, але якщо знайде потрібну людину, то неодмінно буде з нею.

Як потрапив в “Слугу народа”?

Актор почав співпрацю зі студією “Квартал 95” ще з 2009 року. Час від часу в нього було епізодичні ролі, які врешті-решт і привели його до ролі в серіалі.

Цікаво, що актор разом з Сергієм Міляєвим відкриває в Чернігові свою акторську школу. То ж всі бажаючі мають змогу повчитись вже у досвідчених і відомих артистів.

Олексій Смолка

 

Comments

.,.,.,.