Чернігівський театр тіней в Америці показав 3D-номер про війну

Колектив Чернігівського театру тіней “Верба” (VERBA SHADOW) був представлений в американському талант-шоу America’s Got Talent з номером про війну. В анонсі наступного епізоду програми було показано номер українських артистів, – цю інформацію оприлюднив телеканал NBC.

chernigiv-trend.in.ua повідомляє, що шоу відбувалося в театрі Pasadena Civic Auditorium в маленькому місті Пасадена (передмістя Лос-Анджелеса).

Театр продемонстрував новинку – театр тіней в 3D. Такий формат вистави перетворив “плоску постановку” в грандіозне шоу. Актори виступали не тільки за екраном, як передбачено в традиційній грі театру тіней, а й безпосередньо перед самими глядачами. Перший свій номер артисти присвятили розкриттю теми війни, яка на сьогодні, на жаль, є болючою для кожного українця. Українська театральна труппа вирішила поділитися нею з усім світом. Крім теми війни у постановці було поєднано кохання, надію, втрати.

В подальшому український театр матиме можливість поборотися за головний приз шоу  America’s Got Talent – 1 мільйон доларів. Також українські актори мріють про проведення власного повнометражного шоу в Лас-Вегасі.

Попередньо в шоу America’s Got Talent вже були учасники з України, крім того українка Ксенія Симонова посіла 3-тє місце в чемпіонському сезоні.

 

Comments

.,.,.,.