У Чернігові пройшов фестиваль

У парку культури та відпочинку Чернігова 19 червня відбувся фестиваль, в якому взяли участь відомі виконавці та професійні українські музичні гурти, серед яких: гурт “СКАЙ”, гурт “Мандри”, Фома (який вів фестиваль), Іванка Червінська, Марія Бурмака та Gypsy Lyre. Про це chernigiv-trend.in.ua повідомляє згідно з інформацією, яку надав Ярослав Сухомлин у блозі на сайті gorod.cn.ua .

Організатором стало Міністерство інформаційної політики. Для проведення фестивалю встановили велику сцену облаштовану трьома моніторами. Під час проведення фестивалю було задіяно велику кількість обслуговуючого персоналу, бригаду телевізійників, операторів та відеоінженерів. Проте про проведення фестивалю населення не було своєчасно повідомлено, і це негативно позначилося на кількості глядачів.

Метою проведення фестивалю було створення в громадах належних умов для комунікації в напрямку розвитку культури. Ідеєю фестивалю стало просування якісної музики українських виконавців в прикордонній з РФ частиною України та районах, що розміщуються на незначній вістані з зоною ООС. 

Необхідно наголосити, що організатори приділили багато уваги популяризації української сучасної пісенної культури та української мови – ці фактори є визначними в напрямку об’єднання громадян для створення демократичної, сильної та європейської держави, яка проводить виснажливу боротьбу за незалежність.

 

Comments

.,.,.,.