У Прилуках відбувся оглядовий конкурс імені Любомира Бондарка “Свято хору”

Нещодавно в стінах музичної школи імені Левка Ревуцького було організовано проведення оглядового конкурсу імені Любомира Бондарка “Свято хору”. chernigiv-trend.in.ua  повідомляє, що у місто Прилуки приїхали інструментальні та хорові колективи з Ічні, Варви, Ладана та з інших населених пунктів Чернігівщини.

Ансамбль скрипалів від Прилуцької школи мистецтв і скрипалі Прилуцької дитячої музичної школи представляли місто Прилуки на “Святі хору”. Крім того, варто відзначити, що на конкурсі були колоритні міські хорові колективи, зокрема від школи мистецтв та музичної школи. Представники вокальної студії “Натхнення” порадували публіку своїми хореографічними і музичними постановками. Вокальна студія “Натхнення” (керівник – Заслужений працівник культури України Надія Ратинська) є справжньою перлиною Прилуцької школи мистецтв і має звання “зразкової”. Нагадаємо, що на фестивалі “Мистецькі барви-2019” вокальна студія “Натхнення” отримала найвищу відзнаку “ГРАН-ПРІ” (серед колективів), колектив показав високий рівень майстерності.

До виступів всі учасники конкурсу “Свято хору” ретельно підготувалися, тому глядачі із задоволенням переглядали конкурсу програму і отримали яскраві враження.

На глядачів справили неперевершене враження виступи конкурсантів, які приїхали з різних куточків Чернігівщини. Вокальне мистецтво було представлене хором молодших класів Талалаївської школи мистецтв, ансамблем від Ічнянської школи мистецтв, Варвинської школи мистецтв та ансамблем молодших і старших класів Ладанський музичної школи.

Безсумнівно конкурс “Свято хору” надав можливість талановитим музичним колективам представити широкій публіці свою творчість і це сприяє їх творчому зростанню. Глядачі отримали масу позитивних емоцій та вражень від перегляду. Хочемо побажати колективам успіхів і злетів на творчому шляху.

Comments

.,.,.,.