Чернігівський театр тіней виступить на талант-шоу Америки

Чернігівщина знову виокремилась з-поміж решти областей обдарованими особистостями. Вона випустила у світ талановитих акторів, які об’єдналися у театр тіней «Verba», та представлятимуть наш регіон та державу на міжнародному телевізійному шоу «Америка має талант» («America’s Got Talent»). Це величезне досягнення для хлопців та дівчат з України, які прагнуть демонструвати власні вміння всьому світу, вважає chernigiv-trend.in.ua.

Театр тіней «Verba» – це спроба чернігівців подолати усі можливі кордони та мовні непорозуміння за допомогою театрального мистецтва. Використовуючи не звичайні текстові п’єси, а візуалізацію звичних предметів за допомогою тіней, вони намагаються підібрати ключик до кожного серця, створити неймовірно цікавий, захоплюючий світ акторської гри та симпатії глядачів. У ньому, спостерігаючи за дійством, що відбувається на сцені, людина стає наче частиною вистави, починаючи співчувати головним героям та розмірковувати над їхніми вчинками, ситуаціями.

Молода акторська команда, що почала сумісну роботу ще у 2010 році, не сидить на місці. Ставши відомими та отримавши безліч схвальних відгуків у рідній країні завдяки програмі «Україна має талант», команда розвивалася і вирішила вийти на міжнародну арену. Хлопці та дівчата вирушають у подорож світом, ставлячи за мету не лише показати власну майстерність та стати відомими, але й познайомити з українськими традиціями, розповісти про нашу державу у кожній країні, де вони виступають.

Настала черга і Сполучених Штатів, де вони стануть учасниками талант-шоу «America’s Got Talent». Змагаючись за головний приз у мільйон доларів, велика кількість бажаючих представляє на суд публіки та журі свої особливі вміння.

Тож бажаємо успіху нашим землякам, нехай їхнє мистецтво підкорить серця американських глядачів!

Comments

.,.,.,.