Подарунок від чернігівських митців: заходи на 16 та 17 березня

Вихідні дні 16 та 17 березня будуть по-справжньому цікавими та зможуть задовольнити усіх мешканців міста, які схочуть доторкнутися до творчості. Передбачається стільки неймовірних подій, що декому навіть важко буде визначитись з дозвыллям. Щоб не помилитись із вибором, варто ознайомитися з усіма можливостями, що дуже легко разом із chernigiv-trend.in.ua.

Насамперед виділимо дозвілля для дітей. Цими вихідними воно буде доступним не лише у Ляльковому театрі, де відбудуться вистави «Смачного, Тигре!» (про маленьке ненажерливе тигреня, яке полюбляло снідати казками) та добра і повчальна п’єса «Золоте курча» (яка навчить малюків дружбі, доброті та вірності).

Навчить позитивно мислити та фантазувати Молодіжний театр, де у неділю відбудуться вистави «Мрії Лускунчика» та «Поліанна». Дуже цікавим буде і сюжет «пана Перевертаса», який подарують 17 березня глядачеві. У суботу ж він запросить увечері на «Собаче серце», що створено за мотивами однойменного невмирущого М. Булгакова, усіх дорослих.

Не менш захоплююче буде відвідати і Облдрамтеатр імені Шевченка, адже саме тут у суботу відбудеться надзвичайне шоу улюблених дитячих мультиплікаційних героїв фіксиків під назвою «Фіксі-шоу. Як Дімдімич став фіксиком». Незабутні враження від походу малюкам гарантовані. Кожна дитина буде щасливою та вдячною батькам за такий чудовий подарунок та можливість «вживу» побачити своїх кумирів. У неділю ж на дітлахів чекатиме музична казка про собачку Тузика.

Чудова новина чекає і на шанувальників дитячої творчості. Адже у суботу у Міському палаці культури буде представлено на суд глядачів звітний концерт зразкового колективу студії сучасного танцю «Альянс». У неділю у школі №2 розкриє своїх талановитих народників на звітному концерті, а Міська школа мистецтв відзвітує найкращими вокалістами.

Проведіть вихідні, насолоджуючись грою талановитих акторів та поринаючи у неймовірну атмосферу чарівного театрального світу. Пориньте у світ дитячої творчості разом із колективами з культурно-освітніх центрів.

Comments