Музичний подарунок для жінок

День, коли вітають представниць прекрасної статі, вже за кілька днів. Тож варто зробити незвичайний подарунок своїй найріднішій матусі, коханій дружині чи дорогесенькій донечці. Таким оригінальним і водночас, впевнена chernigiv-trend.in.ua, бажаним та цікавим презентом стане романтичний вечір під яскравий музичний акомпанемент. Це не прикраса і не одяг, але саме такий сюрприз запам’ятається дамам надовго.

Подаруйте любим жінкам квиток до Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм на 6 – 7 березня. Вони із вдячністю пристануть на пропозицію поринути з головою у мелодійні далі, відпочити від буденності та отримати неймовірний заряд енергії під час «Караоке-шоу «Вільний мікрофон».

У чудовому концерті візьмуть участь талановиті виконавці, заслужені артисти України (В. Гришин, С. Сулімовський, Н. Коцур). На сцені їх змінюватимуть переможці різноманітних конкурсів державного та міжнародного рівня (М. Маккей, М. Пузан, Я. Корольова, С. Сидоренко, Б. Лазаренко тощо). Вони подарують майстерність та красу голосу разом із найкращими композиціями, які гучно лунатимуть у концертній залі.

Вечір незабутніх, давно знайомих та нових пісень супроводжуватиметься хореографічними постановками К. Великої. Втілювати в життя ідеї хореографа буде добре знайомий постійним відвідувачам філармонії театр танцю «Екватор» у компанії з М. Лагутою, О. Кузьменко та В. Войниковим.

Півтори години, проведених під мелодії, що зворушують серце, торкаються найпотаємніших душевних струн, нагадують про кохання та надії, молодість та радість, допоможуть леді ненадовго забути про усі побутові питання. Завдяки такому вечору з’явиться святковий, весняний настрій, позитив та надія в душі. Концерт обов’язково стане бажаним подарунком для кожної красуні.

 

Comments

.,.,.,.