Танці з зірками на Корюківській сцені

Кажуть, що танець – це мистецтво, в якому відображається душа та характер людини. Не кожному воно під силу, але кожен може спробувати. Саме «спробувати» вирішила адміністрація та зірки міста Корюківки.

На паркеті місцевого будинку культури, повідомляє chernigiv-trend.in.ua, глядачі змогли побачити танцюристів у яскравих костюмах, вишуканих рухах, що було дуже незвично, адже вони звикли бачити усих цих людей в ділових костюмах, в офіційній обстановці. Кожна з пар повинна була продемонструвати один із танців з легендарних кінофільмів. До підготовки учасники поставилися дуже серйозно:

«До шостої вечора я була педагогом гри на фортепіано, а з шостої до 12 ночі вчилася танцювати. Було дуже важко, виснажливо, подекуди нервово, але настільки цікаво й приємно, що всі мінуси залишилися позаду»,— говорить учасниця проекту Ірина Мостович.

Участь у конкурсі взяли 8 пар, серед яких зірками були: .Володимир Онищук – голова міської молодіжної організації «Альтернатива», Олександр Циганок – керівник духового оркестру міського Будинку культури, викладач класу духових інструментів школи мистецтв ім. Олександра Корнієвського, Ірина Мостович – викладач по класу фортепіано школи мистецтв, Сергій Ніколайчук – учитель фізкультури Корюківської школи №2, тренер Корюківської ДЮСШ, Володимир Полубень – заступник голови Корюківської райдержад-міністрації, Алла Сухомлин – директор Корюківської школи мистецтв ім. Олександра Корнієвського, Сергій Іваненко – працівник Корюківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та Марина Іваненко – викладач народних інструментів, артистка оркестру міського Будинку культури. Кожна з пар вжилася в роль свого героя й показала справжній майстер-клас. Оцінювати було досить важко, але за згодою журі перемогу віддали Марині Іваненко та Олександру Іващенку. Організатори конкурсу кажуть, що продовжать традицію проведення такого конкурсу й відкриватимуть нові таланти. Переможну грошову винагороду у розмірі 13 800 грн використають на облаштування сімейної кімнати в будинку культури.

Comments

.,.,.,.