Ніжин у фестивалі “Відкривай Україну”

Освітній проект «Відкривай Україну» вперше з’явився в 2015 році. Основною метою проекту, повідомляє chernigiv-trend.in.ua, вважається виховання і розвиток прогресивного покоління соціокульної, всебічно розвиненої молоді та популяризація новітніх напрямів у освіті та культурі. Протягом чотирьох років існування до цієї програми долучилося більше ніж двісті міст України. Проект поступово розвивається та набирає популярності.

Цьогорічний цикл проекту 2018–2019 передбачає створення регіональних центрів у всіх областях України. На сьогодні вже зареєстровано понад три тисячі освітніх закладів загальної середньої освіти.

Традиційно фестиваль «Відкривай Україну» проходитиме в три етапи, кожен із яких має свої особливості та вимоги.

Перший етап – конкурс проектів. Журі, серед якого високопосадовці, громадські активісти, підприємці, буде оцінювати презентацію проектів учасників. Тільки одна команда з регіону матиме можливість взяти участь у фіналі в столиці.

Другий етап передбачає обговорення за круглим столом. У кожній області буде обране одне актуальне питання, яке стосується освіти і буде предметом для розгляду. В обговоренні візьме участь спеціально запрошена комісія.

На третьому етапі відбудеться власне презентація культурних та соціальних проектів учасників фестивалю перед журі, яке і вирішить, хто стане переможцем.

«Відкривай  Україну» залучає багато міст, серед яких Львів, Ірпінь, Дніпро, Харків, Мелітополь, Маріуполь, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Полтава. Цього року до переліку цих міст долучається й Ніжин. Як бачимо список міст досить великий, тому приємно бачити й Ніжин серед їх числа. Саме до цих міст і завітають двадцять команд, щоб представити загалу свої проекти.

Півфінал фестивалю інновацій в освіті «Відкривай Україну» планується на початок червня 2019 року.

Comments

.,.,.,.