Концерт Академічного симфонічного оркестру «Філармонія»

Шанувальники класики мають змогу насолодитися грою Академічного симфонічного оркестру «Філармонія», який уже другий тиждень поспіль вражає слухачів. У минулу суботу «Філармонія» виступав на чернігівській сцені у філармонійному центрі, а нещодавно грав у Києві. Концерт вразив глядачів своєю майстерністю та віртуозністю. Під керівництвом японського диригента Міцунобу Такая оркестр зіграв Дев’яту симфонію «З нового світу» композитора Антоніна Дворжака та Концерт для віолончелі Едварда Елгара.

Як повідомляє chernigiv-trend.in.ua, концерт для віолончелі став утіленням букету емоцій, коли тривога плавно перетворюється на спокій. Така витончена музика припала до душі багатьом своєю неочікуваністю та силою. До того ж сольну партію на віолончелі виконала віолончелістка з Японії Юїко Араї, яка славиться своє високо майстерною грою.  Слухачі перебували в натхненному напруженні протягом концерту й подарували шквал оплесків після його закінчення.

Особливо присутніх вразила майстерність Міцунобу Такаята, а також надзвичайно гармонійне звучання оркестру «Філармонія». Звучання музики було настільки потужним, що глядачі слухали, затамувавши подих. Кожен із відвідувачів залишився під неймовірними враженнями, також багато шанувальників висловили думку, що хотілося б частіше слухати музику у виконанні такого сильного оркестру. Можемо з упевненістю сказати, що «Філармонія» зібрав справжній аншлаг – зали, як завжди, були переповнені шанувальниками їхньої творчості. Подібні концерти допомагають відволіктися від повсякденних проблем та поринути в справжнє мистецтво її величності Музики.

Для любителів і справжніх поціновувачів класичної музики концерт академічного оркестру став справжнім святом та насолодою для душі, про що свідчать незліченні позитивні відгуки та захопливі погляди.

Comments

.,.,.,.