Чернігівщина стала місцем зйомок відомого українського серіалу

Ім’я представниці сучасної української літератури – Ірен Роздобудько – відоме кожному українцю. Телеканал «1+1» представив прем’єрний показ нової мелодрами виробництва STAR MEDIA «У неділю рано зілля копала», авторкою ідеї якої стала саме ця сучасна письменниця. 

Як повідомляє chernigiv-trend.in.ua, серіал привернув увагу багатьох глядачів та зацікавив інтригуючим сюжетом. Усі події в мелодрамі відбуваються на Чернігівщині, тому не випадково місцем для зйомок обрали села і міста Чернігівської області. Зйомки проходили в Новгород-Сіверську, Сновську, селах Займище, Кучинівка, Ясне, Клевин. Природа Чернігівщини здавна славиться мальовничими краєвидами, пейзажами, які зачаровують своєю красою, тому режисери й обрали цей край для розгортання всіх подій серіалу і не помилилися.

Про що ж ця мелодрама, яка викликала стільки емоцій? Серіал розповідає про молодого етнографа Максима, який у пошуках давнього фольклору їде до села Русалине. У селі мешкає студентка Люба, яка давно кохає Максима. Але доля розпорядилася по-своєму. Етнограф закохується в циганку Раду. Сюжет насичений багатьма напруженими моментами та життєвими перипетіями, тому кожен глядач протягом перегляду перебуває в напруженому стані. Акторський склад сформували відомі українські актори (Дмитро Пчела, Олеся Жураківська, Андрій Ланд та багато інших). До речі, одну з головних ролей виконує акторка Катерина Варченко, яка родом із Прилук. Тому, як бачимо, зв’язок цього серіалу з Чернігівщиною дуже потужний. Мелодрама не зможе залишити байдужим жодного глядача. Приємно дивитися продукт власне українського кінематографу, милуватися рідними землями, а ще коли й місце дії у стрічці – наша рідна Чернігівщина, це викликає ще більшу гордість і повагу.

Comments

.,.,.,.