Мистецькі цікавинки вихідних 16 -17 лютого

Мріючи підняти настрій і забути про всі життєві негаразди, пориньте у незвичайний, таємничий та надзвичайно щирий світ театру. Прийти сюди можна самому, з партнером або ж на дитячу виставу – зі своїми дітлахами. Який би з варіантів не був обраний, це завжди буде надзвичайно цікавий та корисний варіант дозвілля, впевннена chernigiv-trend.in.ua.

Так, театральний сезон продовжується у Чернігівському ляльковому театрі. На вихідних його акторський склад покаже юним глядачам цікаву, добру і таку знайому казочку про рукавичку (відбудеться 16.02). Всі хлопчики і дівчатка напевно пам’ятають сюжет, коли в загубленій дідусем рукавиці оселилося багато лісових звірів. Проте недовго вони грілися, адже річ повернув її хазяїнові вірний дідусевий песик. Вистава про маленьке кошеня Тигруню (зустріне глядачів 17.02) навчить малюків дружити, підтримувати друзів у скруті, бути добрими та відкритими.

Філармонійний центр концертних програм у Чернігові запропонує відвідати одразу два цікавих заходи за два дні. У суботу слухачі зможуть відпочити душею під красиві мелодії Академічного симфонічного оркестру, який подарує неймовірний та мелодійний вечір. Денна програма неділі, один з концертів «Камерної симфонії», присвячений виконанню віртуозних творів на баяні, обов’язково зворушить серце і подарує безліч незабутніх митей.

Підняти настрій на цілий тиждень дасть можливість відвідання 17 лютого Cash Pub, де відбудеться зустріч глядачів з учасником шоу «Розсміши коміка». Вечір без цензури та обмежень “Стендап вечер. Love&sex edition”, присвячений найінтимнішим стосункам, промайне, неначе одна хвилина. Гумор і жарти на цю тему передбачають, що дітей до 16 років потрібно залишити вдома.

Оберіть для себе найцікавіший варіант дозвілля та сміливо вирушайте на зустріч із великим мистецтвом, заряджатися енергією та гарним настроєм.

Comments

.,.,.,.