Музичні перлини до Дня Валентина

Музика здатна подарувати щастя, навіяти ностальгію, стати емоційною розрадою. У кожної людини власні музичні вподобання, але є ті мелодії, які викликають захоплення практично у всіх вже багато сторіч. Такі мистецькі твори називають класикою, їх прослуховують повторно, вони є прикладом для наслідування наступних поколінь. Саме з такими творами прагне познайомити слухачів Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, розповідає chernigiv-trend.in.ua.

Музичні перлини для закоханих будуть представлені як музична вистава. У ній два незвичайних науковця намагаються розгадати загадкову формулу надзвичайної хімії, що вже багато тисячоліть не дає спокійно спати людям. У пошуках значення любові та тих складових, які повинні увійти до її складу, вчені (роль яких виконають ведучі Д. Обєдніков та М. Пузан) на машині часу відправляються у минуле та майбутнє. Тут на них чекає безліч музичних та хореографічних сюрпризів.

Привітають зі святом слухачів Заслужені артисти України В. Гришин та С. Сулімовський. В концерті приймуть участь переможці різноманітних конкурсів, які проходили в Україні та закордоном, О. Печко, О. Кузьменко, М. Маккей, К. Велика, К. Іващенко, В. Мацвійко. Хореографічним талантом порадує гостей філармонії театр танцю «Екватор» тощо. Така плеяда чудових артистів подарує незабутні враження глядачам.

Півтори години, які промайнуть, неначе мить, під неймовірні звуки красивої музики, обов’язково сподобаються Вам і Вашій другій половинці. Вийшовши із концертної зали, з’явиться відчуття легкості, невимовної краси та кохання. Гарний настрій та позитив, яким наділять слухачів талановиті артисти Чернігівської філармонії, буде супроводжувати Вас ще довго. Тож не пропустіть чудову нагоду провести вечір у царстві музики напередодні Дня закоханих.

Comments

.,.,.,.