Облдрамтеатр – чернігівцям

Краса світу музики та театрального мистецтва буде вражати глядачів своєю життєдайною силою у дні, коли серцю хочеться співати від кохання. Закохані пари Чернігова, а також гості міста матимуть змогу відвідати багато різноманітних видовищ, які не залишать байдужими цінителів мистецтва, впевнена chernigiv-trend.in.ua.

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.. Т.Г. Шевченка запросить глядачів на вистави «Кумир душі моєї» (13 лютого) та «Вій. Докудрама» (15 лютого). Напередодні Дня закоханих буде можливість отримати заряд енергії та оптимізму. Адже перша п’єса протягом 2 годин буде дарувати позитивний настрій, розкриваючи таємниці людських сердець, оповідаючи про пристрасть та кохання. В ній в іронічній формі розповідається про наслідки того, коли чисте та світле та щире почуття витрачають на багатьох представників протилежної статі.

Драма «Вій» стане своєрідним містком між минулим та сучасним, адже п’єса написана нині, осучаснена, згадує про багато теперішніх технологій, але за мотивами незабутньої повісті Гоголя. В ній на прикладі гоголівських подорожей розкриваються важливі питання буття, чистоти людських душ та сердець. Торкаючись питань любові, взаєморозуміння та прощення, вона змусить глибоко замислитись над людською сутністю та буттям.

Закохані пари зможуть відпочити душею під красиві, неповторні звуки музики 14 лютого, коли на сцені театру виступить оркестр із програмою «Symphonic Cinema». Цей вечір буде присвячений незабутнім мелодіям, які звучали в різних сучасних кінострічках. Під час виконання музичних витворів театральний екран транслюватиме епізоди давно знайомих, улюблених фільмів. Пам’ять знову поверне на кілька років назад, коли вперше було переглянуто «Ромео та Джульєтту», «Шербурзькі парасольки» тощо.

Завітайте до Облдрамтеатру ім.. Т.Г. Шевченка  – і Ви отримаєте неймовірне задоволення від надзвичайної акторської гри та мелодійної музики.

Comments

.,.,.,.