Дитячі вистави Чернігова 9 та 10 лютого

Театральні вистави корисні для дорослих і дітей, нагадує chernigiv-trend.in.ua. Акторська гра здатна проникати в душу, торкатися найпотаємніших струн. Для малюків же театральна вистава – це додатковий спосіб пізнання світу, можливість познайомитись з новими героями, зрозуміти, що таке добро та зло, навчитися їх розрізняти. Завдяки перегляду поставлених п’єс дітлахи вчаться по-новому відчувати цей неосяжний світ, любити та співпереживати головним героям казки.

Зазвичай у театрах дитячі вистави розпочинаються до обіду, щоб хлопчики та дівчатка мали змогу не порушувати власний режим дня. Особливими є лялькові вистави для дітей, де ролі виконуються спеціальними ляльками, керують якими актори. Їх цікаво буде дивитися малюкам дошкільного віку та учням молодших класів. Вони ще вірять у казку, у те, що тваринки можуть розмовляти та виказувати власні думки.

Вистави для малюків, які пройдуть у Чернігівському театрі ляльок ім.. О. Довженка найближчими вихідними, також відбудуться вдень. Тут пропонуються увазі юних глядачів такі п’єси як «Зимові пригоди Крукоруків» та «Ялинка та Чудовисько», що відбудуться 9 та 10 лютого, відповідно. Перша розповість про незвичайні пригоди під час Новорічних свят уявних істот з крилами та дзьобиками. Друга ж повідає про цікаві пригоди пустотливого хлопчика Петрика, який напередодні Нового року знівечив ялинку.

Старших школярів зможе зацікавити вистава, де ролі виконують справжні актори, як наприклад, музична казка «Неймовірні пригоди Тузика», що пройде 10 лютого у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.. Т.Г. Шевченка. Сюжет її побудований навколо сміливого собачки Тузика, який стане справжнім охоронцем для своїх друзів. Ця казка сподобається і дітлахам меншого віку.

Такі цікаві історії, які можна подивитися на вихідних, чудово урізноманітнять дитяче дозвілля. Подаруйте своїм дітлахам цікаві хвилини радості.

Comments

.,.,.,.