«Скапен» – цікава класика на новий лад

Для шанувальників театрального мистецтва Чернігівський театр підготував цікаву, позитивну виставу, вважає chernigiv-trend.in.ua. Вона не залишить байдужим жодної людини в залі. Поринути в італійську буденність, перенестися у загадковий Неаполь, стати свідком подій далекого Середньовіччя так легко, якщо відвідати 6 лютого виставу «Скапен» у Чернігівському музично-драматичному театрі ім.. Т. Г. Шевченка. Вона поставлена за мотивами твору надзвичайного Мольєра «Витівки Скапена» чудовим, талановитим чернігівським режисером-постановником А. Бакировим. Завдяки останньому цікавий класичний витвір мистецтва отримав нове життя, наблизився до сучасності та набув нових рис.

Пройшло вже більше третини тисячоріччя, але сюжет вистави зрозумілий та актуальний і сучасному глядачеві. Вистава торкається одвічних людських цінностей та бажань, розповідає про таємниці кохання та перешкоди, які доводиться молодятам пройти на шляху до своєї любові. З іронією та сміхом у постановці зображується проблема батьків та дітей.

За сюжетом двоє закоханих, які живуть у Неаполі, отримали у подарунок надзвичайне почуття, яке скоріше за все, не сподобається їхнім батькам. Тому щоб відвернути увагу від власних стосунків, молода пара просить підтримки у прислужника Скапена, який радо зголошується стати помічником у стосунках хлопця та дівчини.

На які ж витівки здатен цей невловимий хитрун заради найвеличнішого почуття у світі, побачити на власні очі запрошує до глядацької зали всіх охочих Чернігівський театр. Зарядіться енергією разом з чудовими талановитими акторами, які не дадуть можливості сумувати та нудьгувати. Посмішка та гарний настрій не зійдуть з Ваших уст упродовж усієї вистави, а гарні спогади та настрій надовго залишаться у Вашій душі. Такий вихід у місто здатен не лише розвіяти сум, урізноманітнити дозвілля, але й стати чудовим сюрпризом для коханої людини.

Comments

.,.,.,.