Музичне дозвілля початку лютого

Ви полюбляєте мелодійну, плавну, гарну музику, а особливо в живому виконанні так само, як chernigiv-trend.in.ua? Тоді варто подумати про відвідування філармонії! Саме у цьому царстві мелодій можна знайти ту надзвичайну гармонію, до якої так прагне кожен. Звуки музичних інструментів заспокоюють нерви після напруженого трудового дня чи тижня, вносять красу та незрівнянні емоції в життя кожної людини.

Найближчими вихідними у шанувальників переливів фортепіано буде нагода відвідати Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм. 3 лютого розпочинається цикл концертів віртуозів гри на клавішних музичних інструментах «Фортепіанний абонемент». Увазі слухачів буде запропоновано прослухати мозаїку із творів всесвітньо відомих музикантів різних епох.

Це вже тридцятий концерт, присвячений музичній феєрії клавішних, автором та ведучим якого є заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець О. Васюта. За інструментом цього разу о 15-00 можна буде почути професора кафедри спеціального фортепіано НМАУ ім.. П.І. Чайковського Ю. Кота.

При бажанні можна придбати «Фортепіанний абонемент» на 8 концертів (вартість восьми відвідувань при цьому складе всього 160 грн.). Якщо ж впевненості у тому, що у слухачів буде змога відвідувати концертну програму щоразу, немає, оберіть варіант придбання квитків на кожне музичне свято окремо. Правда, у такому разі доведеться щоразу витрачати на відвідування музичного залу по 50 грн.

Емоційне виконання знайомих та близьких до болю мелодій дозволить поринути у музичну казку, забувши про всі неприємності, хвилювання та проблеми. Ніжні звуки фортепіано торкнуться найглибших душевних струн, зроблять дозвілля цікавим, різнобарвним, а настрій – веселим. Подаруйте собі неймовірне задоволення поєднання з живою музикою у залі чернігівської філармонії!

Comments

.,.,.,.