Гімн України на містичних інструментах

Гімн України прозвучав на містичних інструментах

Гімн – це мелодія, що звучить в душі у кожного патріота. Він може бути різним: пронизливим, глибоким, подекуди жалісливим, а то й трагічним. Але водночас може бути драйвовим, експресіоністичним, таким, що «заряджає».

Як зазначає chernigiv-trend.in.ua, жодне свято в Україні не відбувається без звучання державного Гімну. Усі ми звикли чути його з аудіозапису, у виконанні народних артистів, колективів, або ж з вуст самих українців, які усвідомлюють себе свідомими громадянами своєї держави. На сьогодні в музиці існують різноманітні варіанти обробок цієї символічної мелодії. Свою нову, унікальну інструментальну версію запропонував чернігівець Леонід Бивалькевич, який зміг записати та виконати Гімн України на чотирьох музичних інструментах, які називає містичними. Державна пісня прозвучала одночасно на сазі, дарбуці, джембі та пососі дощу. Виконавець наголошує, що ці інструменти використовували з метою різноманітних містичних дійств і мають особливу енергетику, яку Леонід Бивалькевич спробував відтворити у своєму виконанні Гімну. Ті, хто змогли почути цю мелодію, говорять, що це особлива, дивна і, разом тим, неперевершена музика. Вражає майстерність виконання. Адже Леонід грав сам одночасно використовуючи одразу чотири інструменти, легко і мелодійно переходячи від одного до іншого.

Презентувавши таку інструментальну обробку, музикант зміг не тільки ще раз продемонструвати цінність та символічне звучання державної пісні, а й надав її звучанню ще більшої енергетики, містичності та сакральності. Не зважаючи на різноманітні музичні уподобання, кожному слухачеві милуватиме слух така інструментальна версія Гімну України, яка заслуговує на те, щоб стояти поряд із обробками відомих композиторів України.

Comments

.,.,.,.