Краса врятує світ

Мистецтво надихає, окриляє, робить світ гарнішим, говорить chernigiv-trend.in.ua. Кілька мазків пензлем – і з портрета, наче жива, дивиться на нас знайома постать з легкою посмішкою на устах. Інший митець бере пензель у руки – і зображує надзвичайно реалістично природу. Річка, дерева, квіти, трава наче оживають і починають дихати, дарувати свою життєдайну силу.

Нині модними на Чернігівщині є саме пейзажі рідного краю. Найбільшою популярністю серед мешканців міста та його гостей користуються саме такі зображення, а також флористична тематика, твори модернізму. Не дивно, адже це пам’ять про відвідування сусіднього міста, чудовий сувенір на згадку. Нині вартість картин становить близько 5000 грн, що практично вдвічі менше за київські ціни.

Зараз бути митцем доволі дорого, адже матеріали коштують зовсім немало. Варто зазначити, що особливо важко приходиться початківцям, адже для того, щоб почати реалізовувати власні таланти, писати, їм необхідно придбати цілий арсенал спеціальних інструментів. Це не лише полотна, а й фарби, пензлі, рамки, підрамники, спеціальний лак для покриття.

Але оскільки через банальну причину одвічної нестачі коштів, люди почали менше дарувати мистецькі витвори, то і придбавати їх стали менше. Якщо раніше подібні картини часто ставали чудовими подарунками для представників владних структур, адміністрації, керівництва, то нині результати кропіткої праці митців дарувати не поспішають.

Все більше реалізація відбувається через Інтернет та індивідуальні замовлення. Також є можливість отримати дохід від плодів власного таланту завдяки проведеним виставкам. Щоб вижити у сучасних дорогих реаліях, митці об’єднуються у спілки. Останні допомагають у проведенні тематичних виставок та просуванню художника.

Як би складно не було митцям, але, впевнені, їхня праця завжди зможе знайти відголосок у серцях справжніх цінителів творчості, адже вони дарують людям красу.

Comments

.,.,.,.