Як правильно вибрати кальян та де його купити в Чернігові?

Про що важливо пам’ятати, вибираючи кальян? На наш погляд, головне тут — визначитися з цільовим призначенням пристрою, тобто зрозуміти, де та як кальян буде використовуватись, а виходячи з цього, вибирати потрібну модель.

У цій статті ми розповімо, як влаштований кальян, якими вони бувають, і де такі прилади для куріння продають https://hardsmoke.shop/ у Чернігові? 

На що звертати увагу при виборі кальяну?

Безперечно, будь-яке куріння шкідливе, проте якщо вибирати, котре лихо менше, то це кальян, який безумовно безпечніший для здоров’я, ніж цигарки.

Принципова різниця тут полягає в тому, що суміш для куріння у чаші не горить, а тліє. При цьому дим, що вдихається, на шляху до легень проходить довгий шлях, який складається з декількох рівнів очищення.

Таким чином, одна частина шкідливих речовин осідає на стінках шахти, друга у воді, й у результаті ви вдихаєте практично нешкідливий ароматний дим.

То як виглядає конструкція кальяну?

  • шахта — основа агрегату, на якій базуються його інші частини. Від особливостей матеріалу та величини діаметра шахти залежить рівень фільтрації диму, його охолодження та тяга. Найнадійнішими на сьогодні вважаються кальяни з шахтами з нержавіючої сталі, а найестетичнішими — з оргскла.
  • чаша – місце спалювання суміші для куріння.  Вона може бути з глини, силіконовою або глазурованою. Найкращим варіантом, що підходить для будь-яких сортів тютюну, вважається глина.
  • Шланг — з’єднується із шахтою. Від його довжини залежить, наскільки буде зручно користуватися кальяном. Найудобніший та легко моющийся шланг – це силиконовий. Оптимальною вважається довжина шланга – 1.2м-1.8м.

Порада: вибираючи кальян, зверніть увагу на надійність кріплення шланга, від якої залежить якість тяги.

До важливих компонентів конструкції кальяну також відноситься мундштук (одноразовий або індивідуальний) і колба для очищення диму.

Важлива деталь при виборі кальяну – його комплектація. Зокрема, рекомендується брати апарат із сумкою, для його безпечного зберігання, та ущільнювачами для колби, чаші та шахти, що покращують якість тяги.

Різновиди кальянів

Критеріїв класифікації кальянів багато — це й розмір, і дизайн, і кількість користувачів, тому ми розповімо про їхні основні види, без прив’язки до особливостей.

Міні Кальян Alpha Hookah — “похідний” агрегат, висотою 0.5 м, без колби. Такий кальян зручно брати з собою в поїздки. У всьому іншому, включаючи якість диму, він нічим не відрізняється від стандартних моделей.

Єгипетський (класичний). Характерна особливість агрегату — лита металева шахта та колба з арабським розписом. 

Кальян-палиця — максимально спрощена модель: шахта з нержавіючої сталі, колба та шланг. Переваги “палиці”— мінімалізм і бюджетність.

Де купити якісний кальян в Чернігові?

Скажімо так, компаній, які торгують подібною продукцією, в Україні достатньо, проте, інтернет-магазин Hardsmoke, що спеціалізується на продажі кальянів,  вигідно виділяється на їхньому тлі — цінами від виробника, широким вибором товарів, солідними знижками та регулярними акціями.

Звідси порада, заходьте в Hardsmoke частіше, щоб не пропустити вигідну пропозицію.

Comments