Є права водія? Буде й робота!

З правами водія відкривається безліч варіантів працевлаштування. Добре оплачувана робота водієм в Чернігові може бути знайдена всього за кілька хвилин завдяки зручному сервісу OLX.ua. Дізнайтеся зараз, які вакансії припускають наявність прав.

Кур’єр

Така робота вимагає хорошої фізичної форми, адже кур’єр завжди рухається. Велике значення має вміння керувати транспортними засобами, в яких здійснюється доставка. Крім того, кур’єр повинен виявляти гнучкість щодо робочого часу, оскільки він часто працює в кілька змін, включаючи вихідні та вечори. Часто укладаються контракти на неповний робочий день, що дозволяє поєднувати роботу з іншими видами діяльності.

Водій таксі

Водій таксі супроводжує клієнтів у необхідних місцях, забезпечує посадку та висадку пасажирів з автомобіля, вивантажує багаж. Часто саме туристи потребують послуг таксі. Під час поїздки таксист може продемонструвати пам’ятки міста та надати корисну інформацію туристам, яких він перевозить. Тому базове знання англійської буде перевагою.

Експедитор

Фахівець готує транспортну документацію та проводить необхідні податкові та митні процедури (у разі імпорту чи експорту). Він повинен щодня обробляти безліч документів: комерційні рахунки та фактури, експортні чи імпортні декларації та інші транспортні документи, необхідні клієнтом і чинними правилами у країнах, якими проходять товари.

Робота експедитора підходить для людей, які виявляють великий інтерес до світу логістики та транспорту та мають відмінні організаційні, управлінські та комунікативні навички.

Водій маршрутного таксі

Як і будь-який водій, який надає професійні транспортні послуги, водій автобуса повинен мати хороший досвід водіння, знати правила дорожнього руху та основи механіки, щоб перевіряти стан транспортного засобу та проводити дрібний ремонт.

Comments

.,.,.,.