Пошук роботи без досвіду: ТОП вакансій і корисні поради

Пошук роботи без досвіду необов’язково повинен увінчатися фіаско, адже існує безліч посад, де важливими будуть саме особисті характеристики працівника, а зовсім не кількість опрацьованих років.

ТОП вакансій: і робота, і навчання

Знайти кращі варіанти працевлаштування без досвіду допоможе онлайн-сервіс OLX Робота, адже тут зібрані найсвіжіші оголошення про вакансії в українських містах – знайдеться будь-яка робота Чернігів це, Дніпро або Конотоп – просто відфільтруйте показ оголошень по потрібній області і місту. Завдяки фільтрам сервісу пошук роботи істотно спрощується.

Існує безліч варіантів працевлаштування без досвіду роботи – затребувані і вантажники, і клінінговий персонал, і продавці-консультанти. Але все ж розумним ходом буде вибір тієї професії, завдяки якій можливе кар’єрне зростання.

Успіх на терені менеджера з продажу залежить багато в чому від уміння спілкуватися з людьми і харизми, ні в одному університеті цього не можна навчитися. Тому роботодавець надасть перевагу саме харизматичному здобувачеві, якого не лякають телефонні дзвінки.

Офіс-менеджер спілкується з відвідувачами, відповідає на дзвінки, обробляє кореспонденцію, робить замовлення канцтоварів і т. д. Така робота потребує лише вивчення стандартних офісних програм.

Оператор call-центру – одна з найпопулярніших вакансій, адже для неї не потрібні особливі навички, потрібно лише відповідати на надходять дзвінки або обдзвонювати клієнтів (базу клієнтів надасть підприємство).

Звичайно ж, всі ці професії мають на увазі і навчання тонкощам поточної роботи, в них можливе кар’єрне зростання за умови наполегливої ​​праці і кмітливості.

Корисні поради з пошуку роботи

Навіть з порожньою трудовою можна знайти роботу мрії, якщо слідувати корисним порадам:

  • не бійтеся відмов;
  • віддавайте перевагу великим компаніям;
  • правильно підготуйтеся до співбесіди;
  • морально підготуйтеся до зниженої заробітної плати;
  • не забувайте розвиватися в обраному напрямку;
  • трансформуйте майбутню роботу в хобі.

Не забувайте аналізувати власні вміння і навички, подумати, на якому саме терені можна реалізувати їх найвигідніше. Компанія шукає ідеального кандидата, але і сам працівник повинен шукати ту роботу, що підійде йому більше всього. І навіть якщо перший варіант виявиться зовсім не таким вже ідеальним, він стане початковим досвідом.

Comments

.,.,.,.