Як продати, купити криптовалюту та де це найкраще зробити в Чернігові

Сьогодні вже можна сміливо констатувати, що криптовалюти зробили революцію у світовій фінансовій системі й багато в чому визначили майбутнє грошей, зробивши акцент на їх децентралізації та анонімності.

Де купити чи продати криптовалюту

Якщо в перші роки після своєї появи віртуальні гроші викликали інтерес виключно у вузьких фахівців, то у 2021 році ринок криптовалюти — це вже сотні мільярдів доларів і потужний фінансовий інструмент.

До відома, у 2021 р. ринкова капіталізація найпопулярнішої криптовалюти у світі, біткоїна, перевищила позначку у 758 млрд дол.

Тому питання, де і як купити криптовалюту, вже не здається зайвим, а обмінники в інтернеті ростуть як гриби після дощу. Однак, як часто буває в ситуаціях, зв’язаних з інтенсивним розвитком галузі, їх кількість не відповідає якості послуг та й випадків шахрайства в цій області більш ніж достатньо. А тому потрібні чесні обмінники, де можна швидко та без зайвих зволікань купити або продати цифрову валюту.

Ми постаралися й знайшли як мінімум один такий пункт обміну в Україні — це ChangeIT і зараз розповімо, у чому його переваги.

Місце, де швидко та безпечно можна купити, продати криптовалюту

З перших днів свого заснування пункт обміну цифрової валюти ChangeIT ставив перед собою “нездійсненне” завдання — зробити процедуру купівлі та продажу віртуальних грошей максимально простим, прозорим і безпечним. І зараз ця мета досягнута.

Сьогодні ChangeIT, що спеціалізується на обміні гривні на Біткоїн та Ефіріум, не женеться за миттєвим прибутком, відповідно тут завжди вигідний курс, низька комісія, лояльні умови, а купити або продати криптовалюту можна у кілька кліків. При цьому творцям обмінника вдалося те, що поки не під силу багатьом — обмінюючи крипту на гривні (і навпаки) ви абсолютно нічим не ризикуєте, тут все прозоро, немає додаткових платежів і прихованих комісій.

І якщо ви хочете інвестувати у криптовалюту, то кращого сервісу в рунеті, мабуть, немає. 

Посудіть самі:

  • операції з валютою здійснюються миттєво;

  • вся процедура обміну займає 5-7 хвилин;

  • сервіс виступає гарантом безпеки переказів.

Все, що від вас буде потрібно — зробити 4 простих кроки, а решту клопоту бере на себе система.

 

А ще ChangeIT — це незаплямована репутація, комфортний інтерфейс і 100% гарантія збереження конфіденційних даних. Тут ваші гроші та транзакції надійно захищені, а всі операції проводяться з мінімальним ризиком та максимальним прибутком для клієнтів.

1

 

Comments

.,.,.,.