Відпочинок у кіно в Чернігові 28 – 31 січня

Взимку далеко не всі полюбляють проводити час на вулиці. Мороз та сніг більше спонукають залишитись вдома, аніж йти грати в сніжки чи ходити на лижах. Проте вільний час після навчання та роботи хочеться провести, отримуючи задоволення від кожної хвилини. Тож бажаючим провести дозвілля цікаво та з родзинкою chernigiv-trend.in.ua радить побувати цього тижня в кінотеатрі «Дружба».

До середи глядачі матимуть змогу подивитися неймовірну стрічку «Скло», зняту в жанрі американського фантастичного трилеру. Весела комедія «Родина за хвилину», покаже, як можна швидко з бездітної пари стати багатодітними батьками з усіма наслідками. Позитивний, добрий фільм «Шлях додому» про пригоди цуценяти, яке прагне повернутися до улюблених хазяїв, обов’язково сподобається як школярам, так і їх батькам.

Драма «Марія – королева Шотландії», що до 30 січня пропонується увазі глядачів, мало кого залишить байдужим. Історія невдалої спроби Марії Стюарт заволодіти престолом, що закінчилася ув’язненням та смертною карою дівчини, сколихне навіть найспокійніші серця. Цікавим для фанатів бойових мистецтв буде перегляд фільму «Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа».

З 31 січня на великому екрані пройде прем’єра трилеру «Море спокуси». У фільмі буде розкрито наслідки таємниці появи в спокійному житті мирного рибалки колишньої дружини з проханням…вбити її теперішнього чоловіка-багатія. Але не все так просто у такому й без того неординарному проханні. Фантастична стрічка «Смертельний лабіринт» сподобається прихильникам гострих відчуттів, адже триматиме нерви глядача у напрузі з першої до останньої хвилини.

Вартість відвідування сеансу у кінотеатрі «Дружба» дозволяє переглянути при бажанні навіть усі фільми. Враження ж від кожного з них не полишатимуть ще довгий час. Влаштуйте собі незабутній та цікавий відпочинок!

Comments

.,.,.,.