Артем Дамницький і його успіх на “Лізі Сміху”

 

Артем Дамницький почав грати в КВК достатньо пізно. Частіше за все починають грати в студентські роки, проте Дамницький розпочав після закінчення навчання. В школі також брав участь в різних КВК і іншій самодіяльності, пише chernigiv-trend.in.ua.

Переддипломну практику Артем проходив в Прилуках на каналі “ТІМ”. Там хлопець зустрівся зі своїми шкільними приятелями Віталієм Шкуратом і Дмитром Саполовичем. Вони хотіли створити КВК в Прилуках. От вони разом з Артемом і почали цим займатись.

Як будувалась кар’єра в КВК?

2

Разом з Віталієм і Дмитром Артем створює команду “8 в квадраті”. Спочатку грали в своєму місті. Потім був сезон в Полтавській лізі. Після не досить успішного виступу хлопці повернулись в Чернігівську лігу. Тут вони грали на фестивалі і наче непогано публіка їх прийняла. Після цього команда “8 в квадраті” по суті розпалась. 

Потім Артем грав сам в образі “Тобі”. І навіть завоював звання найкращого актора на Кубку Чорного моря. Потім були ще й інші команди, в яких Дамницький грав по декілька років.

Однією з найбільш успішних команд, в якій грав Артем, була команда “Тобі Алдервейрелд”. Вона стала популярною саме на Чернігівщині. По суті це була монокоманда, що використовувала а сцені відеоматеріали, музикальне супроводження. Артем навіть на сцені читав реп. Це дуже його виділяло з-поміж  інших команд. Соціальна реклама була найбільш популярною серед усіх матеріалів команди.

Шлях у “Лізі сміху”

3

З часом КВК вже не так подобалось Артему. Він почав шукати інші шляхи для себе в Україні. Перше, що спробував хлопець – це проект “Розсміши коміка”. Там він зміг отримати 5000 грн. Але найкращим шансом стала гра в “Лізі сміху”. Це міжнародний чемпіонат, який придумала студія “Квартал-95”. Вся країна з задоволенням дивилась за грою команд.

Після трьох сезонів команда Артема “Ветерани космічних військ” стала чемпіоном 2019 року. Разом з Дамницьким виступали Влад Куран і Олександр Венедчук (Веня). В тому році тренером команди став Станіслав Боклан.

Не важко здогадатись, що після перемоги Артем та його друзі дуже раділи. Нарешті їхні старання були виправдані.

Тепер фанати чекають свою улюблену команду на гастролях. Артем Дамницький зміг довести, що бажання і праця можуть бути нагороджені успіхом в будь-якій сфері. І хоча крім кубка в “Лізі сміху” не дають грошові призи, проте така популярність дає максимально багато шансів реалізувати себе й далі у своїй улюбленій професії.

Comments

.,.,.,.