Дарина Петрожицька: біографія зірки серіалу “Папік”

 

Дарина Петрожицька народилася 31 травня 1991 року в Чернігові. Її сім’я була повністю театральною. Батьки зірки познайомились в Драматичному театрі імені Шевченка в Чернігові, пише chernigiv-trend.in.ua.

Батько Дарини був професійним актором і, навіть, мав звання заслуженого артиста України. В 2007 році його не стало через інсульт. Мама Дарини отримала спеціальності балерини і актриси.

Дитинство

2

З дитинства дівчинку цікавили співи і танці. Вперше Дарина вийшла на сцену Чернігівського театру в 4 роки. Перша роль – маленький ангел. Потім було ще багато інших дитячих вистав.

В актриси також є сестра на 2,5 роки молодша. Її звати Анастасія.

Зі слів актриси жила сім’я скромно. Батьки заробляли небагато, проте намагались порадувати дівчаток.

Музику актриса полюбила після того, як її батько в дитинстві купив музикальний центр.

Школа дівчина закінчила в 2008 році. Далі вона довго думала свого часу, але все-таки пішла по стопам своїх батьків і поступила в Київський національний університет театру.

Свій диплом дівчина отримала в 2012 році після того, як її наставником під час всього навчання був Олег Шаварський (народний артист України).

Театр і сцена

2

Закінчивши університет, актриса почала працювати в одному з найстаріших і найголовніших театрів Києва для дітей і підлітків – театр юного глядача на Липках. Він був заснований ще в 20-х роках минулого століття.

Дарина виступала в таких постановках, як “Добрий Хортон”, “Вишневий сад”, Жила Сироїжка” і багатьох інших. І хоча на той час вона не мала головних ролей, проте завжди запамятовувалась глядачам, як самобутня і яскрава актриса.

Які ролі були в кіно?

Перша роль Петрожицької була в 2013 році – вона грала молоду лікарку Токареву в багатосерійному серіалі “Жіночий лікар-2”. Даші чудово вдався образ трохи легкомисленої, але цікавої героїні, що не могла вибрати між двома лікарями.

В 2016 році молода актриса грала в драмі “Громадянин Ніхто”. Також в цьому році Дарина грала епізодичну роль в телесеріалі “Чорна квітка”.

В 2017 році було декілька ролей в телесеріалі “Жіночий лікар”, фільмі “Кафе на Садовій”. І хоча вона ще була не дуже досвідченою актрисою, проте виглядала на рівні зі своїми більш досвідченими колегами.

Далі Петрожицька грала ще в декількох фільмах і серіалах, проте ролі не приносили значної слави та успіху. Поки Дарина не почала зніматись в серіалі, який знімає “95-й квартал” – “Папік”. В комедійному проекті партнером по зйомкам для Дарини став відомий актор Станіслав Боклан.

Особисте життя

Що стосується особистого життя, то найбільш необдуманим вчинком Даша назива своє заміжжя. Вона прожила з чоловіком 5 років і потім розійшлась з ним.

Наразі своє особисте життя дівчина намагається приховувати від загалу.

Проте любов до музики в Дарини не пройшла. Вона брала участь в 10 сезоні шоу “Голос” і дійшла до фіналу. Також дівчина являється вокалісткою гурту “Дичка”. В ній також співають Мітя Бугайчук і ще три Даші. Гурт можна побачити в київських клубах, на вуличних фестивалях.

Comments