Підліток з Чернігівщини грає на унікальному інструменті

Сhernigiv-trend.in.ua приємно здивував чотирнадцятирічний учень Сновської загальноосвітньої школи, що на Чернігівщині, Дмитро Іллєнко. Мало того, що він відмінно виступає в складі танцювального колективу «Ягідка», об’їздив з концертами майже пів Європи, так він ще активно цікавиться радіоконструюванням, займається кікбоксингом.

Але не це привернуло нашу увагу. Цей безсумнівно талановитий підліток освоїв гру на досить рідкісному музичному інструменті – ксилофоні. Цей інструмент не тільки слабо відомий своєю назвою, а й звучанням.

Ксилофон – ударний музичний інструмент з визначеною висотою звуку. На дерев’яних пластинках – клавішах інструменту грають спеціальними паличками, з наконечниками з дерева, пластику або щільної гуми.

Зараз ксилофон – один з основних ударних інструментів симфонічного оркестру. Як сольний інструмент використовується рідко.

Освоїв цей інструмент учень настільки досконально, що постійно на конкурсах – починаючи від місцевого конкурсу «Обдаровані діти Сновщини» закінчуючи всеукраїнськими – Дмитро незмінно посідає перше або друге місце. При цьому не важливо, виступає він з оркестром або сольно, успіх гарантований.

На питання, чому обрано для самореалізації саме ксилофон, підліток відповідає, що вийшло все зовсім випадково. Починав з гітари, а потім побачив ксилофон і зрозумів, що «прикольно» грати на такому екзотичному інструменті. Адже про гітару або баян знають всі. А ксилофон маловідомий і звук в нього особливий.

Віртуозна гра дуже надихає талановитого учня, йому подобається те, що його інструмент привертає загальну увагу всюди.

З професією юний віртуоз ще не визначився, але впевнений, що музика і гра на ксилофоні буде його незмінним хобі. А ще він мріє стати учасником якогось музичного шоу і давати інтерв’ю.

Comments

.,.,.,.