Як сквер Миколи Гоголя в Ніжині слухав вуличну музику

День вуличної музики ось уже майже п’ять років проходить одночасно в Києві, Чернівцях, Херсоні. Як правило, проводиться він навесні. І це не дивно: оживає природа, а з нею і бажання людей поділитися почуттями. chernigiv-trend.in.ua повідомляє, що в цьому році День вуличної музики успішно провели молоді жителі древнього Ніжина в дуже символічному місці – сквері Миколи Гоголя. Як і в інших містах України, в Ніжині такий захід – ініціатива виключно команди небайдужих ентузіастів. І продиктоване таке волонтерський починання щирим бажанням допомогти молодим митцям музичного мистецтва. Адже багатьом відомі історії про те, як молоді таланти пробивають собі дорогу, а часом їм зовсім не вистачає духу витримати випробування і труднощі по дорозі до визнання.

Ось і створили волонтери для молодих виконавців таку можливість: приєднатися до мистецтвознавчої акції. А тим, хто мав бажання послухати музику, створену, можливо, на сусідській вулиці, можна було підтримати починання активістів, виходячи з можливостей свого гаманця.

Погодьтеся, що живий звук завжди набагато краще найдосконалішого звукозапису. Саме живий звук і щирі емоції учасників фестивалю і слухачів створювали атмосферу дружби і взаєморозуміння аж до дружного підспівування і підтанцьовування присутніх.

Хоча організатори фестивалю громадська організація «Створимо майбутнє разом» розраховували на молодь, в числі учасників і уболівальників виявилося чимало людей середнього, і не тільки, віку. Свої таланти захотіли представити публіці 27 учасників. Це було не тільки жителі Ніжина, але інших міст і сіл Чернігівщини. Захід настільки надихнуло всіх присутніх, що його хочуть зробити традиційним.

Comments