Не пропустіть ці події у Чернігові

Культурна їжа так само важлива для людини, як і їжа щоденна. Це допомагає нам бачити в житті прекрасне, позбавлятися від напруги і стресів, надихатися і пробуджувати свої найпрекрасніші і світлі почуття. Наше психологічне здоров’я теж потребує профілактики та лікування. Незамінними ліками споконвіку вважалися різноманітні культурні заходи: концерти, театральні постановки, шоу і т.д.

Жителям та гостям міста Чернігова пощастило в цьому плані. Тут часто проходять різноманітні вистави. Чого тільки вартий Чернігівський обласний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка! Це місце сповнене своєю історією і вважається одним з найстаріших театрів України.

В його стінах досить часто проходять виступи. Репертуар цього театру досить широкий і розрахований на найрізноманітнішу публіку: від малюків до солідних персон. Також тут представлені класичні твори, як “Лісова пісня”, “Сватання на Гончарівці”, “Наталка-Полтавка”. Ознайомитися з усіма виставами, датами, часом проведення і цінами можна прямо за посиланням: https://ticketsbox.com/chernihivtheatre/.

Також в Чернігові проходить безліч концертів за участю зірок не тільки української естради, а й зі світовим ім’ям. Ось, наприклад, на початку літа це місто відвідає Dan Balan зі своїм Live Show. Запальні ритми його композицій змусять ваші ноги не слухатися і пуститися в танок! Це буде найяскравіший початок літа! Поспішайте купити квитки, поки вони ще є.

Ще більше подій у своєму улюбленому місті можна знайти тут: https://chernigiv.ticketsbox.com/.

І пам’ятайте, що по позитивні емоції це запорука щасливого життя. Не забувайте радувати своїх близьких квитками на улюблені заходи. Немає нічого приємнішого, ніж щира радість людей!

Comments

.,.,.,.