Упаковка для квітів оптом: вибираємо найкращий варіант

Упаковка для квітів представлена на сайті deco-packing.com.ua – необхідна умова для красивого оформлення квіткової композиції. Вона належним чином доповнює букет, наголошує на його сильних сторонах, надає йому необхідну святковість. Без неї флористи сьогодні майже не обходяться.

Чому упаковка для квітів є важливою?

Упаковка, безумовно, прикрашає квіткову композицію. Але, крім естетичної, вона грає й інші, не менш важливі ролі:

  • не дає квіткам зламатися чи пом’ятися під час транспортування;
  • захищає рослини від холоду, вітру, зайвої вологи, надмірного сонця.

Завдяки флористичній упаковці квіти довше зберігають свою свіжість та зовнішню привабливість. Велика популярність упаковки зумовила її поява на ринку у величезному асортименті. А це означає, що наскільки б вимогливим покупцем ви не були, ви напевно зможете підібрати той варіант, який повною мірою задовольнятиме ваші побажання.

Які бувають упаковки для квітів?

Флористи постійно працюють над тим, щоб зробити квіткові композиції ще більш привабливими, яскравими та оригінальними. І різні види упаковок допомагають їм у цьому.

Найпопулярніші варіанти

В інтернет-магазині Deco-Pack ви зможете знайти пакувальну плівку різних видів:

  • Калька в рулонах представлена на сайті deco-packing.com.ua/plenka-dlja-tsvetov. Ви можете вибрати цей матеріал будь-якого відтінку та будь-якої потрібної вам щільності. Широка кольорова гама дає можливість підібрати упаковку під забарвлення бутонів або під сукню тієї, в руках якої букет буде знаходитися. Калька потрібного розміру відміряється та відрізається з рулону. Буває калька матовою, глянсовою і навіть прозорою, однотонною або з малюнком. Якщо квітки дуже ніжні, краще підібрати пакувальну плівку великої щільності, щоб захистити їх.
  • Листова продукція представлена у розділі deco-packing.com.ua/listovaja-produktsija. Цей матеріал екологічний, тому абсолютно нешкідливий. У продажу плівка для пакування кольорів представлена широким вибором різних варіантів. Флористи її люблять за зручність роботи з нею.
  • Капелюшки і квіткові сумки. Всередину відповідних виробів міститься флористична губка, просочена життєдайним розчином. Квітки вставляють всередину губки і завдяки розчину гранично довго зберігають свою свіжість.

Що ми готові запропонувати нашим покупцям

Крім безпосередньо упаковок для квітів у магазині Deco-Pack ви також знайдете різні елементи декору, а також підручні матеріали, які обов’язково стануть вам у нагоді для створення квіткових композицій та оригінального оформлення подарунків.

Ви можете купити у нас тільки один виріб або оформити оптове замовлення. Наша система знижок, напевно, порадує вас. Як і зручні способи оплати. А доставка Україною дозволяє доставити покупцеві його замовлення настільки швидко, наскільки це можливо.

У магазині Deco-Pack представлені всі види сучасної квіткової упаковки. А це означає, що ваші букети завжди будуть найкрасивішими.

Comments

.,.,.,.