ОС Tizen на телевізорах Samsung зі Smart TV: її основні переваги

Багато покупців вибирають смартфони на Android або iOS, тому що звикли до тієї чи іншої операційної системи. А оскільки сучасні телевізори зі Смарт-ТБ припускають набагато більше можливостей, ніж просто перегляд каналів центрального телебачення, вони також працюють під керуванням операційної системи. Якщо ви, наприклад, бажаєте купити телевізор Samsung зі Smart TV, він працюватиме на фірмовій ОС Tizen. У чому її плюси та відмінності від інших інтерфейсів?

Що таке ОС Tizen на телевізорах Samsung

Це операційна система на базі Linux розроблена компанією Samsung для використання на різних пристроях, включаючи. Операційна система Tizen для телевізорів Samsung пропонує низку функцій:

  1. Smart Hub – доступ до різноманітного контенту, включаючи прямий ефір, потокові сервіси та численні програми.
  2. Універсальний пошук в інтернеті з різних джерел та потокових сервісів.
  3. Багатозадачність – підтримує роботу кількох програм одночасно. Користувач зможе дивитися футбол, переглядаючи веб-сторінки або перевіряючи свої соціальні мережі в той самий час.
  4. Голосове керування для швидкої навігації в меню та перемикання між режимами.
  5. Картинка у картинці – можливість відображення кількох каналів, щоб не пропустити цікаві моменти.

До безперечних плюсів ОС на телевізорах Samsung можна додати більш зрозумілу структуру в порівнянні з Android TV. Покупець зможе повністю персоналізувати головний екран та меню під власні потреби. Телевізори Samsung зі Смарт ТВ мають вбудовану підтримку WiFi та Bluetooth, що дозволяє підключатися до різноманітних пристроїв та обмінюватися контентом без застосування дротових технологій. Tizen сумісний з широким спектром програм та популярних сервісів, які можна завантажувати з магазину програм.

Чи є недоліки?

Tizen має мінімальний набір обмежень та недоліків:

Обмежена екосистема програм. Порівняно з іншими популярними ОС екосистема додатків Tizen відносно мала та обмежена. Це означає, що користувачам буде доступно менше програм, ніж Android TV.

Обмежені можливості налаштування. Порівняно з іншими системами, Тайзен не так гнучко налаштовується. Але справа в тому, що прямо з коробки ви зможете повісити телевізор Samsung на стіну і використовувати весь його функціонал, не особливо вникаючи в налаштування. Якщо ж виникають питання, достатньо звернутися до сервісного центру магазину, де купували телевізор Samsung.

Вердикт

Ця операційна система спочатку розроблялася під пристрої Samsung. Звичайно ж, у неї є дрібні недоліки. Але переваг значно більше. Преміальні моделі телевізорів Realme, Hisense, Skyworth із 2021 року також працюють саме з цією ОС. Вона ідеально пристосована до особливостей телевізорів з високою роздільною здатністю 4К або 8K UHD. А оскільки інтерес до телевізорів Samsung постійно зростає, зростає і кількість розробників, які створюють програмний продукт для цього інтерфейсу.

Comments

.,.,.,.