Тютюн для кальяну яку жаростійкість вибрати

Вибираючи для себе тютюн, щоб смачно покурити, не завжди звертають увагу на такий параметр, як жаростійкість. Але для досвідчених курців цей показник є важливим і його треба вміти вибрати.

Складнощі починаються у момент, коли ви вибираєте тютюн, щоб змішати його з іншими тютюновими продуктами. Адже їх жаростійкості мають бути приблизно однакові. І купити тютюн – це ще не все. Якщо аромати поєднуються ідеально, це ще не гарант того, що ваше куріння пройде чудово.

Навіщо звертати увагу на жаростійкість

Жаростійкість тютюну – це такий показник, який впливає на час його згоряння та стійкості до температури. Якщо тютюн згоряє за 15 хвилин – або з ним щось не так, або хтось перемудрив із температурою.

Висока жаростійкість (тобто значна стійкість до температур і тривалий час куріння) не дає тютюну згоріти і в цілому характерна для всіх популярних брендів. Вона виходить за рахунок використання якісної сировини, яка проходить ретельну обробку. Крім того, для збереження смаку важливо використовувати якісну патоку та ароматизатори.

Середня жаростійкість набагато рідше зустрічається у відомих брендів і в цілому характерна для новачків у сфері тютюну для кальяну. Такий тютюн не поєднується з іншими продуктами, тому що згоряє у вигляді перших і це зіпсує ваше куріння. З таким продуктом складніше працювати, адже після перегріву його важко відновити та смак швидко вивітрюється.

Низька жаростійкість зустрічається тільки у підробок, які ігнорують усі норми та стандарти виробництва продукту. Такий тютюн згоряє швидко, зовсім не смачний і не може бути використаний для куріння.

Як змішувати тютюни з однаковою жаростійкістю

Як правило, для міксування використовують тютюн з високою жаростійкістю. Але не всі можна змішувати між собою. Варто заздалегідь дізнатися з відкритих джерел, чи можна змішувати куплені вами тютюни, оскільки висока жаростійкість буває різною. І якщо вона знаходиться на різному рівні, то один із тютюнів згорить швидше і додасть вашому курінню гіркі нотки.

Міксувати тютюн – це досить просто, потрібно лише пам’ятати про кілька важливих моментів. Наприклад, таких як поєднання смаків, їх пропорції та характеристики тютюну. Все це досить просто поєднується між собою і тоді ваше куріння буде смачним і ароматним.

Comments

.,.,.,.