Аплікатор Ляпко – як він працює? Коли їх використовувати?

Завдяки його безпеці, неінвазивності та простоті використання їх можна використовувати і в домашніх умовах. Це дозволяє миттєво реагувати на біль, тому аплікатори Ляпко для спини називають «особистим лікарем».

Використовуючи багатоголковий аплікатор Ляпко,  ми також можемо допомогти при простудних захворюваннях. При нежиті накладати аплікатор на частину голови від 2 до 5 разів на день на 10-20 хвилин. Однак, якщо є проблема з фарингітом, потрібно використовувати масажний килимок з голками або валик навколо шийного та верхньогрудного відділів.

Як вибрати: за якими показниками обирають аплікатор?

Обирається масажер за товщиною голок. Перед там, як вибрати коврик, зверніть увагу, для кого він потрібний. Все залежить від віку. Придбати його можна в магазині Med-magazin.ua.

Користуйтесь правильно

Лікувально-косметологічне застосування валика Ляпко: виконується на великих поверхнях, при сильних болях у хребті, кінцівках або грудній клітці. Коврик для спини з голками використовується на протязі десяти хвилин зазвичай у вечірній час.

Стимулюючий масаж – виконується інтенсивно на невеликих поверхнях, щоб стимулювати, наприклад, м’язовий парез, щоб покращити самопочуття. Рекомендований час одноразової терапії багатогольчастим валиком 5-7 хвилин вранці.

Також ідеально підходить для масажу обличчя завдяки мінімальній відстані між голками – 3,5 мм. За рахунок утворення гальванічних струмів на кінцях голок та аплікаторів між ними «універсальний валик» надає активну дію на м’язи обличчя та шиї. Тонізуючи шкіру, ми досягаємо ефекту ліфтингу, покращуємо овал обличчя і піднімаємо друге підборіддя.

Як правильно користуватися аплікатором в косметичних цілях. Косметичний масаж – проводиться з метою боротьби з целюлітом, позбавлення жирової тканини та поліпшення загального стану шкіри. Ефективний курс становить 10-15 процедур, що проводяться натще серце.

Інтенсивність масажу багатогольчастим валиком слід підбирати індивідуально, щоб викликати приємні відчуття!

Щоб правильно розташувати аплікатор для шиї, необхідно максимально точно розташувати вигини хребта за допомогою подушок та скручених махрових валиків.

Якщо ви відчуєте дискомфорт, використовуйте аплікатор лише через 5-10 годин.

Дезінфекція аплікатора

Як мити масажер після процедури? Після проведення терапії масажер Ляпко ретельно промийте теплою водою з рідким милом, а потім ретельно висушіть під теплим потоком повітря. Поверхню багатоголкового масажора також можна дезінфікувати відповідними дезінфікуючими засобами. У медичних закладах для стерилізації аплікаторів застосовують загальновживані медичні препарати для дезінфекції поверхні обладнання. При правильному використанні аплікатора термін його придатності становить 5 – 7 років.

Comments

.,.,.,.