Міжнародний статус букмекера Marathonbet підтверджують Stavki.ua

Серед конкурентноздатних букмекерів, розглянутих сайтом Stavki.ua, виділяється Marathonbet. Діяльність букмекерська контора почала в 1997 році, і сьогодні її статус відзначається на міжнародному рівні. Манчестер Сіті, Карпати, Жирона є офіційними партнерами букмекерської компанії. Ставки приймаються букмекером на іподромах Великобританії та в інтернеті. Широкий вибір спортивних і не тільки подій в букмекерській конторі, різні розміри коефіцієнтів, невисока маржа. Мобільні апарати приймають сайт букмекерської контори, діє додаток для смартфонів. Для гравців підготовлена лінійка щедрих заохочень, регулярно запускаються різні акції.

 Marathonbet букмекерська контора

Які пропонуються робити ставки в Marathonbet

В інтернеті Marathonbet букмекерська контора пропонує робити ставки на понад 30 видів спорту. Традиційні хокей, баскетбол, футбол перетинаються з екзотичними видами спорту, такими як керлінг, гольф, софтбол та інше. До 250 ринків пропонують футбольні матчі, де можна ставити на гравців, європейський гандикап, ставки-комбінації результат матчів та інші варіанти. З великими джекпотами діють кілька пропозицій для любителів тоталізаторів. Лайв-ставки користуються великим попитом, і розпис досить широкий. До 8% доходить середній показник маржі в живих трансляціях від букмекера. На сайті букмекерської контори розписані не тільки ставки, але і є статистика та аналітика матчів.

Вхід та реєстрація в букмекерській конторі Marathonbet

На офіційному сайті потрібно вибрати електронний формуляр, заповнити його поля, завершити реєстрацію підтвердженням зазначених даних. Серед інформації в анкеті потрібно вказати страну, валюту, особисті відомості, пароль, пошту. Після підтвердження посилання на пошту необхідно надати копію документів для верифікації. На офіційному сайті букмекерської контори доступна клієнтська версія, після встановлення якої зручно грати навіть у поїздці. Бонусна програма діє відразу після реєстрації, як і інші вигідні пропозиції. У букмекерській конторі можна страхувати експрес, розраховуватися достроково, користуватися кешбеком.

 Marathonbet букмекерська контора

 

Comments

.,.,.,.