Чернігівські автори почали надсилати рукописи на конкурс для видання бюджетним коштом

Сьогодні, 1 квітня 2019 року, у Чернігівський області почали приймати рукописи місцевих байкарів, романістів та інших майстрів слова. Обрані, найкращі з них будуть видані безкоштовно, за кошти обласного бюджету. На друкарську справу найталановитіших чернігівських авторів виділяється майже двісті тисяч гривень, як повідомив chernigiv-trend.in.ua секретар комісії з питань підтримки регіонального видання книжок В. Сорокін.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі письменників, потрібно, окрім безпосередньо завершеного твору, скласти та подати до нього коротку анотацію, заяву на участь. Також потрібно написати опис того, чому варто віддати перевагу саме Вашому витвору мистецтву (написати на листок формату А4). Якщо на суд журі буде надано твір наукового характеру, до нього необхідно додати дві фахові рецензії.

Приносити свої роботи можна за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, каб. №2 (будівля Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА). Не допускаються до конкурсу ті твори, які вже були надруковані раніше за даною програмою. Не підлягатимуть друку також проекти підручників, різноманітні буклети та рекламні матеріали.

Триватиме прийом рукописів від талановитих мешканців області аж до 8 травня, тож усі охочі матимуть змогу відправити власний творчий доробок для обрання найкращого. Потрібно розуміти, що видання бюджетним коштом творчого доробку не передбачає виплату за нього будь-яких гонорарів. Конкурс проводиться вже четвертий раз. Минулорічний творчий доробок, який був надрукований за бюджетний кошт, а також викладений на сайті Департаменту, склав 9 творів.

Щиро бажаємо успіху всім конкурсантам. Спробуйте власні сили, адже це справжній шанс стати відомими не лише у своєму регіоні, але й в усій Україні.

Comments