У Харкові зафіксували новий національний рекорд з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

Ніколи не можна уявити скільки навколо нас знаходиться розумних людей, доки не матимеш можливості їх усіх зібрати на одній події. Протягом уже багатьох років наймасштабнішою інтелектуальною грою для всіх найрозумніших та любителів інтелектуальних боїв є «Що? Де? Коли?». За роки свого існування її випускниками стало не одне покоління, тож і харків’яни вирішили долучитися й продовжити її історію. Їм це вдалося.

Як повідомляє kharkov-trend.in.ua, на гру завітала 341 команда, тобто це  1 тис. 705 гравців. Цю рекордну цифру зафіксували експерти Національного реєстру рекордів України і тим самим встановили новий рекорд, який до цього часу був у руках столиці, де у «Що? Де? Коли» зіграли одночасно 1589 учасників.

Реєстрація такого рекорду дала змогу не тільки вкотре довести, що в нашій державі проживають найрозумніші інтелектуали, а й по праву надала Харкову статус найінтелектуальнішого міста в Україні.

Випускники й переможці гри постійно змінюються, а телеведучий залишається. Тож і цього разу за традицією «Що? Де? Коли?» провів незмінний її ведучий Олександр Андропов. Серед команд-учасниць 200 було студентських і близько 100 учнівських. Крім того, до гри долучилися також і команди харківських установ інтернатного типу.

Гра проходила за всім відомими правилами, які ніхто старався не порушувати. Звичайно, визначити одного переможця серед такої кількості інтелектуалів було надзвичайно важко, тож організатори конкурсу домовилися, що гра матиме продовження, оскільки ніхто не сподівався на таку кількість учасників.

Тож думаємо, що найцікавіше ще попереду і пишаємося нашими розумниками!!! Без сумніву – наступний етап гри буде не менш запеклим, гарячим і непередбачуваним. Сподіваємося, що найінтелектуальнішим стане кожне місто України, але на сьогодні ця першість по праву належить Харкову.

Comments

.,.,.,.