Кращі команди Ліги сміху в Ніжині

Напередодні міжнародного свята жінок подарувати найкрасивішій половині міста Ніжина радість, веселий сміх та неповторний настрій приїхали кращі команди Ліги сміху. Цього року цьому молодіжному фестивалю з гумору виповнюється 5 років. Тож в рамках ювілейного туру кращі з найкращих гумористів потішили своїми талантами ніжинську публіку.

Бурхливими оплесками, повідомляє chernigiv-trend.in.ua, усміхненими обличчями ніжинці зустрічали зірок гумору у міському будинку культури, де протягом двох годин колосальний заряд енергії дарували «Загорецька Людмила Степанівна», «Ветерани космічних військ» та «Гостиница 72».

Традиційним гімном Ліги сміху команди яскраво з’явилися на сцені та запалили глядачів потужними, бурхливими емоціями, налаштувавши на атмосферу веселого сміху. Але яка ж Ліга сміху без Володимира Зеленського? Він також приїхав разом із командами, але з вітальним словом до жінок та оптимістичним настроєм на майбутнє він «без агітації» звернувся до справжніх ніжинських громадян з великого екрану, після чого запалювати почали лігосмішники.

Кожна з команд представила себе в двох індивідуальних виступах, між якими відбулася розминка. Глядачі ставили командам цікаві запитання, а гумористи відповідали креативно і дуже, дуже смішно.

Першими на сцені з’явилися наші земляки «Ветерани космічних військ», які гордо представляють Остер, Ніжин та Прилуки. Гумор, який вони показали на сцені, змушував не просто посміхатися, а несамовито реготати. Справжній креатив та акторську майстерність продемонструвала «Гостиница 72», а майстрами веселої й до сліз смішної імпровізації стали переможці Ліги сміху «Загорецька Людмила Степанівна».

Усі присутні отримали шалений заряд енергії, позитиву, сміху, веселого настрою та незабутніх емоцій.

Comments