ФК «Десна» продовжила святкувати ювілей в Ічні

Друга гра ветеранів футбольного клубу Десна з  ветеранськими командами Чернігівської області відбулася в Ічні та продовжила серію матчів з нагоди 60-ти річчя клубу. 

1

Вболівальники зі стажем, діти з батьками, молодь, спортсмени та звичайні глядачі – захід в Ічні зібрав хорошу компанію. Футболісти Десни показали цікаву гру, а місцеві організатори  підготували гостям сюрприз – смачнну польову кашу, яку по закінченню матчу гравці обох команд з радістю скуштували. Не залишилися без подарунків і місцеві дітлахи, які активно приймали участь в конкурсах та отримували сувеніри від футбольного клубу Десна.

55

«Цього року ФК «Десна» відзначає 60 років із дня заснування. Символічно, що саме цього року наша команда досягла історичного результату – ми вибороли право на участь в єврокубках. Саме цим важливим подіям ми присвячуємо серію товариських матчів ветеранів на Чернігівщині. Вони пройдуть окрім Бахмача, в Ічні, Куликівці, Талалаївці, Мені. На поля вийдуть добре відомі зірки – Володимир Чуланов, Петро Кондтратюк, Андрій Смалько, Валентин Круковець, та інші заслужені гравці нашого клубу. То ж, пишаємося Десною, пишаємося Чернігівщиною, разом розвиваємо наш край і творимо його сьогодення і майбутнє!», – розповідає спортивний директор ФК «Десна» Вадим Мельник.

В подібних матчах результат не головне, та все ж варто відмітити, що перемогли професіонали з Десни, а місцеві ветерани дали достойний бій. В підсумку: Ічня – Десна 3:5. Голи в складі чернігівського клубу забивали – Мельник, Круковець (2), Кондратюк та Храпатий (з пенальті), – інформує офіційний сайт ФК «Десна».

4

Ідея проведення матчів в Чернігівській області вже набула  позитивних відгуків, тож деснянські ветерани продовжать подорожувати регіоном.

Наступна гра  – в  Борзні 21.08

8

 

Comments

.,.,.,.