В Чернігові виступила легендарна українська група «Бумбокс»

 

Драйвовий концерт українського гурту розбавив дозвілля чернігівців. У Чернігові  виступав легендарний гурт «Бумбокс». У суботу, 28 вересня, у міському Палаці культури шанувальники привітно зустріли  концертну програму «Таємний код. Рубікон». Далі розповість «Чернігів. Тренд».

Незважаючи на те, що гурт був у Чернігові зовсім не давно, шанувальники вкотре змогли насолодитися їх піснями. Зазначимо, що програма «Таємний код. Рубікон» охоплює 15 міст України і є наймасштабнішим в історії гурту туром. А альбом порадує слухачів більше ніж 11-ма піснями. Це більше ніж у будь-якому попередньому альбомі гурту.

Щодо Чернігова, то цього разу публіки було менше ніж минулого разу та і аудиторія була більш різновіковою ніж тоді. Концерт почався з маленькою накладкою – погано налаштували апаратуру. Окрім старих хітів «Бумбокс» презентував нові композиції «Піддубний Микола» та «Дитина». Чи дуже сподобалися вони публіці сказати важко, оскільки, «Бумбокс» ще довго будуть любити саме за старі хіти. Сам Хливнюк вже висловлювався щодо «візитних карток» гурту – довгий час не вдається їх перестрибнути. 

Вцілому була драйвова й затишна атмосфера, яка настільки сподобалася чернігівцям, що ті не хотіли відпускати артистів – довелося виступити на біс. Закінчився вечір виконанням пісні «Євa», яку співали всім залом.

Автор – Юлія Бобровник.

Comments

.,.,.,.