Як вибрати кришталеву люстру та куди її краще повісити

Комусь може здатися, що кришталеві люстри Brille — пережиток і їм місце тільки в музеях, але це далеко не так. Насправді ці світильники, що вже стали класикою, актуальні предмети інтер’єру. Єдина умова їх використання — доречність і сполучуваність з оформленням житла.

Поговоримо про те, як вибрати кришталеву люстру та де в будинку вона буде виглядати найкраще.

Кришталеві люстри для будь-яких інтер’єрів

Насправді, ці оригінальні освітлювальні прилади підходять під будь-яке оформлення та доречні в будь-яких приміщеннях. Потрібно просто знати, яку кришталеву люстру, куди вішати.

А якщо говорити про інтер’єри, то думка про те, що ці світильники годяться тільки для класики та бароко, безнадійно застаріла. Сьогодні стильні люстри з кришталю можна побачити в вінтажному й гламурному антуражі, в сучасних інтер’єрах з мінімалістським ухилом, де вони вигідно розбавляють сухість і безликість приміщень. Крім того, “кришталь” з успіхом використовують в брутальному декорі типу “лофт”, де він вигідно контрастує зі штучною грубістю обстановки.

Куди повісити кришталеву люстру?

Ще один усталений стереотип про кришталеві люстри, їх можна вішати тільки в вітальні. На щастя, це вже давно не так. Сьогодні світильники з кришталю прикрашають кухні, які після цього стають гламурнішими. До того ж загальновизнано, що кришталь відмінно гармонує зі склом, фарфором, глянцем і блиском побутової техніки.

До речі, добре виглядає люстра й в обідній зоні. З нею ваша їдальня набуде солідного та урочистого вигляду.

Ви здивуєтеся, але кришталеві люстри вішають навіть у ванних кімнатах, тим більше що це скло не боїться вологи. Єдина умова, у ванну швидше підійде люстра для низьких стель, а не підвісна.

Як підібрати розмір і де купити кришталеву люстру в Чернігові?

Щоб люстра з кришталю виглядала доречно, важливий не тільки її зовнішній вигляд, але і її розмір. Розрахувати ці параметри можна за формулою: мінімальний розмір люстри — скласти довжину приміщення та ширину в метрах і помножити отримане число на 5. Для максимального розміру світильника зробіть те ж саме, але помножте на 10.

І тепер нам залишається тільки з’ясувати, де купити кришталеву люстру в Чернігові. Вирішувати, звичайно, вам, але однозначно краща мережа магазинів в Україні, де продають світильники з кришталю, на сьогодні — Brille. Мережа працює як в онлайн, так і офлайн режимі та реалізує різні освітлювальні прилади в 25 магазинах, розташованих у найбільших містах країни.

1

 

Comments

.,.,.,.