Вікторія Чернова: в чому успіх бізнес-леді?

 

В Чернігові вистачає успішних бізнес-леді. Успішні жінки виглядають по особливому, пише chernigiv-trend.in.ua. Вони впевнені, сміливо крокують. Сьогодні розповімо про жінку, яка завдяки своєму життєвому досвіду,знанням, активності стала успішною бізнес-леді – Вікторія Чернова.

Ким працює і як встигає все?

Все життя Вікторія живе в Чернігові. Ніколи не планувала переїжджати з міста. У жінки чудова сім’я, що складається з чоловіка і двох синів.

Вікторія працює у сфері шоу-бізнеса вже близько 10 років. Вона являється організатором різноманітних гастролей, заходів в Чернігові та інших містах. Вікторія знайома з багатьма відомими особистостями та групами.

Проте найбільшим своїм досягненням вона вважає свою сім’ю. Чоловік, діти, батьки – найголовніше в її житті. Свій будинок жінка цінить і оберігає.

Вікторія вважає, що її успіх з’явився завдяки її батькам, що вклали в неї багато, дали освіту, виховання. Також на успіх впливає її активність. Навіть, хотілося б ще додати часу. 

Жінка встає о 7, відправляє сина в школу. А далі весь день розписаний. Тут і заняття спортом, і творчість, і робота, і приділяння уваги дітям. Робочий день закінчується близько 12. Вікторія зізнається, що хотілось би мати ще додаткові 2 години, щоб просто посидіти спокійно і приділити собі увагу. Але якби вони в неї були, то мабуть вона б їх використала для роботи. Адже вона займається улюбленою справою.

А чи є хоббі?

Вікторія полюбляє психологію. Вона нею займається більше 5 років. Каже, що з психології можна черпати інформацію постійно. Курси, тренінги – все це їй цікаво. Навіть в роботі такі знання необхідні.

Крім того жінка ще любить в’язати, робити з дітьми різноманітні вироби своїми руками. А от літом у неї незвичне для жінки захоплення – рибалка. Найбільше риба, яку вона зловила – 3-кілограмовий сазан.

А ще професія жінки дозволяє їй відвідувати багато цікавих концертів, вистав, заходів. Так, наприклад, майже кожне 8 березня Вікторія відмічає на роботі – відвідує цікаві концерти.

Вікторія Чернова доказує, що поєднувати роботу і особисте життя, сім’ю можна. Проте на все це потрібно витрачати всі свої сили і бажання. Тільки тоді все буде успішним.

Тому ніколи не зупиняйтесь в досягненні своїх цілей, бажань і виконанні своїх мрій.

Comments

.,.,.,.