Як безробітний відкрив лазертаг-клуб

Роман Хоменко три роки служив за контрактом у Збройних силах України. Хлопець служив на Донбасі в зоні АТО. Це дало йому змогу загартуватись і зрозуміти справжні цінності в житті. Коли він в 2017 році повернувся в Ніжин, то зрозумів, що знайти роботу не так легко. Тоді чоловік пішов до Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Далі на chernigiv-trend.

Проте підходяща робота не знаходилась. Тоді Рома починає думати про відкриття власного бізнесу. Він захотів відкрити лазертаг-клуб.

В чому суть гри?

Лазертагом називається тактична гра. Але крім тактики в ній використовують ще й високі технології – лазерні промені.  Ними потрібно вражати противника в грі. Гра – безпечна для всіх гравців і при цьому не передбачає прямого контакту. 

Факт того, що ви потрапили у свого противника фіксує електроніка. Тому ця гра підходить не тільки дорослим, а й дітям. Гра не тільки є різновидом активного відпочинку. А ще й дарує позитив, допомагає справлятися зі стресом, дає гарний настрій.

З чого все почалось?

Роману сподобалась гра ще під час служби в армії. Він тоді купив перший тагер. Так називається пристрій, що стріляє лазером. В армії він був потрібен для відпрацювання прицільної стрільби. А коли повернувся додому, то вирішив, що це може сподобатись і іншим. Роман закінчив курс підприємництва на базі проекту “Прометеус”.

Проте щоб створити свій бізнес, потрібні кошти. Їх не було у Романа. Тому він, перебуваючи на службі зайнятості, створив свій власний бізнес-план. Захист його пройшов успішно. Оскільки для Ніжина це було щось нове, то хлопцю надали одноразову допомогу по безробіттю Вона була призначена для створення його власної справи.

Роман купив все необхідне. І тепер лазертаг використовується не тільки для свят, розваг, але й для підготовки молоді на різноманітних військових зборах. Гуртки Ніжина охоче співпрацюють з Романом. Проте хлопець на цьому не зупинився. Він, маючи освіту історика, створив свій гурток на базі Ніжинського туристичного центру. Роман активно зі школярами ходить у походи, показує визначні місця міста.

Роман стверджує, що власна справа дає можливість реалізувати себе, отримувати задоволення від улюбленої справи. Спілкування з дітьми заряджає хлопця як ніколи. І хоча він навчає їх як правильно стріляти і працювати зі зброєю, проте хлопець сподівається, що дітям ніколи не прийдеться брати справжню зброю у руки. А гра в лазертаг дає можливість дітям активно і безпечно проводити час.

Comments

.,.,.,.