Душевний співак з Чернігівщини – Олександр Порядинський

 

Олександр Порядинський – молодий український співак. Він також пише пісні. Вперше про нього заговорили після перемоги на шоу “Х-Фактор”. Далі на chernigiv-trend.

Перші роки життя

Олександр народився 4 лютого 1998 року і селі Кухарка. Село знаходиться у Варвинському районі Чернігівської області. Проте трохи пізніше вся сім’я переїхала до Гнідинців. В родині Сашка 5 дітей. І хоча він є наймолодшим, проте саме він найбільше допомагав батькам по господарству. Скромний, стриманий, спокійний Порядинський одразу закохав у себе багато людей по всій Україні. До речі, зараз Олександр живе у Харкові.

До 2012 року навчався у школі. Співати почав тут же. Хрещена Порядинського свого часу побачила талант у хлопця і запропонувала йому виступати у місцевому клубі. Досвіду набрався Сашко, співаючи в ансамблі “Ровесник”. Порядинський брав участь у багатьох конкурсах в районі чи місті. 

З 2012 року Олександр навчається в ніжинському обласному педагогічному ліцеї. Вибрав факультет музично-філологічний. В ліцеї він також продовжує співати.

Перемога на “Х-Факторі”

Хлопець отримав 4 “так” від суддів, виконавши на кастингу пісню Івана Ганзери “Не плач, тато”. Врешті-решт у прямі ефіри він потрапив у складі категорії “Молодші за 18”. Нею керувала Ірина Дубцова. На шоу жодного разу не був у номінаціях на виліт. На початку 2014 року оголосили переможця шоу “Х-Фактор”. Ним став саме Олександр Порядинський.

Творчість

Після перемоги Олександр зайнявся музикою більш активно. Він гастролював по всій Україні.

З 2016 року почав вчитись в Харківській державній академії культури.

Продовжуючи працювати над своїми піснями і репертуаром, виявилось, що у хлопця є й композиторський талант.  “Люблю тебе”, “Відчиняй”, “Такий як є” – перші пісні виконавця, написані власноруч.

На свій 20-річний ювілей в 2018 році відбувся перший сольний концерт. В програмі були і авторські пісні, і світові. Не обійшлося і без української класики. 

Національний відбір

У 2020 році Олександр став учасником Національного відбору на Євробачення. Пісня “Savior” розкриває тему самотності у сучасному світі.

Олександр Порядинський вже визначився зі своєю омріяною роботою і справою свого життя. Пам’ятайте, не важливо, хто ви і звідки, завжди можна знайти спосіб проявити себе і стати натхненням для інших людей. Це досить добре підтвердив простий хлопчина з села на Чернігівщині.

Comments

.,.,.,.