Унікальний магазин з безкоштовними товарами

Хто сказав, що Чернігів – глибока провінція? Це не так: життя тут б’є ключем. Тут реалізовують хороші проекти, якими не може похвалитися жодне велике місто України.

Сhernigiv-trend.in.ua побував в магазині, де розрахуватися за покупку можна лише, сказавши чарівне слово. Тільки це не слово «будь ласка», як усіх нас вчили в школі, а «спасибі». Дозволяється вживати також синонім «дякую».

Що можна купити в такому магазині?

Необхідний одяг, взуття, побутову техніку, посуд, книги. Одним словом, асортимент багатий.

Ідея відкрити магазин безкоштовного одягу належить Юлії Гребньовій. І полягала вона в тому, що кожен з нас часто викидає на смітник цілком хороші речі. А такими речами могли б користуватися ті, кому не завжди вистачає коштів для придбання необхідних речей. 

Про ідею дізналися не тільки в нашому обласному центрі, а й у багатьох куточках нашої держави. І небайдужих людей виявилося чимало. Про це свідчить той факт, що, відкривши магазин в одному з приміщень на одному з місцевих ринків, засновниця Юлія Гребньова незабаром випросила ще три, настільки популярним став цей проект.

Блузи, светри, куртки, шуби – різноманітність товарів вражає. А співробітники магазину не встигають розпаковувати посилки. Допомагають люди не тільки з Чернігова, на відкритті отримали посилку з Волинської області, а днями прибув товар з Маріуполя. Відкривши посилку виявили там абсолютно нові речі. Люди щиро діляться речами, допомагають усією країною.

Здебільшого відвідувачі магазину – малозабезпечені люди: інваліди, пенсіонери, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах переселенці та ін. Кожен може взяти стільки речей, скільки треба. А ось розрахуватися треба тільки словом «спасибі». Підібрати потрібне допомагають волонтери, що працюють в магазині. Без обновок звідси не виходить ніхто.

Comments